بازدید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از کلینیک تخصصی آمین

تاریخ انتشار:
حجت الاسلام و المسلمین واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم با حضور در ساختمان کلینیک تخصصی آمین، از این مجموعه بازدید و از فرایند راه اندازی و روند فعایت ها در این کلینیک مطلع شد.
بازدید رئیس دفتر تبلیغات اسلامی از کلینیک تخصصی آمین

به گزارش خبرنگار بلاغ، حجت الاسلام والمسلمین احمد واعظی رئیس دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، صبح روز یکشنبه 20 اسفندماه 1402، از کلینیک تخصصی آمین بازدید کرد که در این بازدید، هیئت مدیره کلینیک، جمعی از مسئولان استانی و اعضای کادر کلینیک نیز حضور داشتند.

حجت الاسلام و المسلمین واعظی ضمن تبریک حلول ماه مبارک رمضان، بیان کرد: از مجموعه تلاش های صورت گرفته در بخش پشتیبانی کلینیک در دفتر تبلیغات اسلامی و اعضای هیئت مدیره و ناظرین محترم و در بخش اجرایی کلینیک، کمال تشکر را دارم، بدون تردید این فعالیت ها مصداق جهاد فی سبیل الله می باشد.

وی در ادامه افزود: برخورد سخت و به دور از مهربانی در موضوعات اجتماعی نتیجه عکس دارد، رویه ای که هم اکنون در کلینیک آمین صورت می پذیرد قابل ارتقا و تسری به سایر استان ها می باشد، مشروط به اینکه در اجرا از اتقان خوب و نظارت کافی برخوردار باشد. دفتر تبلیغات اسلامی آمادگی همکاری با نهادها در موضوع هنجارهای اجتماعی و انتقال تجربیات را دارد.

شایان ذکر است در ابتدای این جلسه حجت الاسلام روستاآزاد به ارائه گزارش مختصری از فرایند راه اندازی کلینیک و تحولات اخیر آن پرداخت، سپس حجت الاسلام صفری مدیر کلینیک آمین، به صورت مبسوط، گزارشی در مورد فعالیت، فرایند و پروتکل های کلینیک، همچنین اقدامات انجام شده از ابتدا تا کنون، تعداد پرونده ها، گزارشی از وضعیت مراجعین، اقدامات جاری و در دست اقدام، پژوهش های در دست تدوین، گزارش میزان اثربخشی کلینیک بر روی مراجعین و ساز و کار ثبت مستندات در کلینیک آمین، ارائه نمود.

لازم به ذکر است در ادامه این جلسه حجت الاسلام تحریری معاون دادستان قم گزارشی از ساز و کار ارتباط با کلینیک آمین و نحوه همکاری در مدت 3 سال از زمان تأسیس کلینیک پرداخت. وی با بیان اعتقاد مجموعه قوه قضاییه و به طور خاص دادستان قم حجت الاسلام غریب به کار اصلاحی و تخصصی بر روی مراجعین، از طرح کلینیک آمین استقبال نموده و آمادگی خود و مجموعه دادسرا را برای افزایش همکاری ها اعلام نمود.

افزودن دیدگاه جدید

متن ساده

  • تگ‌های HTML مجاز نیستند.
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • آدرس های صفحه وب و آدرس های ایمیل به طور خودکار به پیوند تبدیل می شوند.