مسیر

در آیین اختتامیه جشنواره ایده‌های قرآنی صورت گرفت؛
حدود ۴۶۷ ایده به جشنواره ایده های قرآنی ارسال شد که بعد دو دوره داوری، تعداد ۱۰ ایده در ایده شوی نهایی جشنواره ایده‌های قرآنی به رقابت پرداختند.

به گزارش خبرنگار بلاغ، محمود شفیعی از فعالان عرصه مکتوب و مجازی اداره کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین معاونت فرهنگی و تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی موفق به کسب رتبه سوم با اثر اپلیکیشن نمایشگاه نقاشی قرآنی در جشنواره ایده های قرآنی شد.

این جشنواره در سه حوزه محصولات قرآنی، خدمات قرآنی و فعالیت‌های قرآنی در حوزه‌های  آموزش، کمک آموزشی، هنری، مکتوب، ارائه خدمات آموزشی جهت مربیگری یا اجرای ایده، ایجاد جذب سرمایه‌گذار، فن بازار، شرکت در جشنواره ملی فناوران، شرکت در نمایشگاه‌های فناوری و غیره برگزار شد.

گفتنی است حدود ۴۶۷ ایده به جشنواره ایده های قرآنی ارسال شد که بعد دو دوره داوری، تعداد ۱۰ ایده در ایده شوی نهایی جشنواره ایده‌های قرآنی به رقابت پرداختند که نفرات برتر به ترتیب با اثر مربوطه زینب عاشوری با عروسک‌های سرزمین بشارت، حجت‌الاسلام مسعود معصومی با یک برش قرآنی، یک آیه قرآنی، محمود شفیعی با نمایشگاه نقاشی قرآنی، حجت‌الاسلام حسین قدیریان با مکان‌نمای متحرک برای آموزش روخوانی و روان‌خوانی و مرتضی بهارلو با برگزاری جشنواره ملی تئاتر قرآنی هستند.