چهارشنبه ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ /۱۹ محرم ۱۴۴۴

مسیر

مدیر کل اطلاع رسانی و تبلیغ نوین:
جعفری در اختتامیه جشنواره جنات به ارائه آماری از فعالیت های مبلغان نوین پرداخت.
اباذر جعفری

به گزارش خبرنگار بلاغ،  اباذر جعفری در آیین اختتامیه جشنواره جنات که پیش از ظهر پنج شنبه در سالن همایش های غدیر برگزار شد، گفت: جذب بیش از سه هزار مبلغ در حوزه سه گانه فضای مجازی، تبلیغ رسانه ای و مکتوب هنری و ایجاد ۳۸۰ گروه تبلیغ نوین از فعالیت های اداره تبلیغ نوین است.
وی ادامه داد: بیش از هشتصد نامه نگاری برای حمایت از گروه ها، اعطای ۲۰۰ مورد تسهیلات وام برای تجهیز کردن گروه ها از دیگر فعالیت های انجام شده از سوی اداره کل تبلیغ نوین است. همچنین ۴۱۲ طرح در حوزه مجازی، ۳۹۱ طرح در عرصه مکتوب هنری و ۷۵ طرح در عرصه تبلیغ رسانه ای در مناسبات مختلف بررسی شده اند.
مدیر اداره کل تبلیغ و نوین معاونت فرهنگی دفتر تبلیغات اسلامی با اشاره به تولیدات مبلغان نوین در فضای مجازی گفت: ۱۶۰ هزار پست از سوی گروه های تبلیغی نوین همانند عکس نوشته، متن کوتاه و کلیپ تصویری در فضای مجازی تولید شده است که برخی از آنها میانگین ۳ تا ۵ بار در فضای مجازی منتشر شده اند.
وی ادامه داد: تولید ۳۰۰ فیلم رسانه ای نیز از سوی مبلغان تولید شده است که ۳۹ اثر در جشنواره های ملی منتخب شده اند. تولید ۳۰۰ داستان کوتاه در حوزه مکتوب همچنین تولید ۲۰ نرم افزار برای گوشی های هوشمند از تولیدات مبلغان نوین بوده است.
جعفری در پایان خاطرنشان کرد: جشنواره جنات در دو بخش تولید و بازنشر آثار برگزار شد که ۱۳۰۰ اثر در چهار اثر متنی صوتی، تصویری و نرم افزار به دبیرخانه رسیده است که از منتخبان تقدیر خواهد شد؛ آثار منتخب برای استفاده عموم کاربران و علاقه مندان فضای مجازی در سایت مرسلون بارگذاری شده و در دسترس همه است.
گزارش تصویری

ارتباط در ایتا